Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania, Kaderit: Mos rreh gjoks se nuk bën (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 00:01

Gania dhe Kaderi kanë pasur një përplasje mes vete në Big Brother VIP Kosova 2.

Ai i tha Kaderit se po ia keqpërdor mirësjelljen “por mos rreh gjoks se nuk bën”.

Kaderi e pyeti se “për çka jam tu rrah gjoks”, teksa Gania iu përgjigj duke i thënë se mënyrën e komunikimit e ka shumë të keqe.

Për të parë më shumë detaje nga përplasja e Ganisë me Kaderin, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.