Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania dhe Adri planifikojnë “belanë më të madhe ne Big Brother VIP Kosova 2” (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 01:40

Gania dhe Adri po planifikojnë që nesër ta bëjnë “belanë më të madhe në Big Brother VIP Kosova 2”.

Ishte Gania ai që e dha idenë që të gjithë banorëve nesër t’ua heqin rrobat nga dollapi dhe t’ua qesin në tokë.

Për të parë përgjigjen e Adrit në lidhje me këtë, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.