Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania, Bucit: Unë do të nxjerrë ty nga shtëpia e BBVK2 (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 19:08

Buci ka debatuar sot edhe me Ganiun, të dy ata kanë folur për lojën e njërit-tjetrit që janë duke e bërë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ganiu i tha Bucit në një moment se ai do ta largojë atë nga shtëpia më e madhe në vend.

“Kam një bagazh të madh me gjëra të tija. Ty do të të nxjerrë unë”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.