Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Gani mos u viktimizo” – Adri replikon ashpër me Gani Gërminë (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:24
adri

Adri ka pasur sonte debate me disa nga banorët e shtëpisë.

Ai ka replikuar edhe me Gani Gërminë, përcjell Klankosova.tv.

“Gani mos u viktimizo në Prime”, i është drejtuar Adri, Ganisë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.