Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gani Gërmia: Jam “gjo” e gjallë (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 16:56

Shakatë dhe humori i Gani Gërmisë nuk kanë të ndalur.

Ganiu i tha disa fjalë vetes dhe ka shkaktuar të qeshura tek banorët e tjerë.

“Unë jam gjo e gjallë e di edhe vet. Nuk keni çfarë ma thoni”, ka thënë Ganiu./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme