Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gani Gërmia i thotë fjalët që s’i tha askush për Albën, ajo fillon të qajë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:03

Ganiu ka thënë fjalë të mira për Albën dhe karakterin e saj që ka treguar në shtëpinë më të madhe të vendit.

Ai ka deklaruar se ajo është treguar e sjellshme dhe e sinqertë me banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova 2.

“Ka qenë një person i sinqertë, natyra dhe butësia e saj po përdoret nga banorët e tjerë”.

“Ajo është e sjellshme me të gjithë të tjerët”, ka thënë Ganiu.

Pas këtyre fjalëve Alba ka filluar të qajë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.