Gangsterja Britney Spears - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gangsterja Britney Spears

NULL NULL
30/05/2015

Ajo është njëria nga yjet më të famshëm të industrisë së muzikës pop.

Por rreth të bijve të saj, ajo është thjesht një nënë tipike dhe fanse e “skate boarding”.

33 vjeçarja ka pozuar në një fotografi me djemtë e saj, Sean Preston dhe Jayden James dhe e ka postuar në instagram.

Ajo me një kapelë sportive dhe me gishtat e ngritur në shenjën “peace”, shihet e lumtur në krah të dy djemve të saj me dërrasa të “skateboard” në duar.

Britney dy djemtë e saj i ka me ish bashkëshortin Kevin Federline, me të cilin ajo u martua në vitin 2004 dhe u nda dy vite më vonë.

Kohëve të fundit ajo është në një lidhje me poroducentin e televizionit, Charlie Ebersol, 32 vjeçar. Ajo u shfaq me të në tepihun e kuq të Billboard Music Awards. /klankosova.tv

Britney