Gabon Reali - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gabon Reali

NULL NULL
01/03/2017
Skuadra Mbretërore e ka hapur edhe më luftën për titullin e La Liga, pasi ka barazuar ndaj Las Palmas

Real Madrid ka barazuar 3-3 me Las Palmas, në ndeshjen e xhiros së radhës të La Liga.

Isco shënoi golin e parë për Los Blancos tetë minuta pas fillmit të takimit. Por Tana barazoi për mysafirët vetëm dy minuta më pas.

Në pjesën e dytë, Jonathan Viera dhe Kevin-Prince Boateng i dhanë epërsinë dygolëshe Las Palmas.

U deshën dy gola në minutat e fundit nga Cristiano Ronaldo që Los Blancos të marrin një pikë nga kjo përballje.