22:35, 16 Maj 2018

Kapiteni i Atletico Madridit, Gabi, ka shënuar për 3:0 në finalen ndaj Olympique Marseille.

Ai u asistua nga Koke në minutën e 89-të, dhe tashmë Atletico Madridin e ndajnë sekondat nga fitorja e trofeut të Ligës së Evropës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë