Futbollistit italian i publikohet fotoja nudo, thotë se iu hakua telefoni - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Futbollistit italian i publikohet fotoja nudo, thotë se iu hakua telefoni

NULL NULL
28/06/2022

Futbollistit të Sassuolos dhe kombëtares së Italisë, Davide Frattesi, iu publikua një foto nudo në rrjetin social Instagram.

Pas kësaj, fotoja u fshi nga futbollisti i cili reagoi duke thënë se atij iu hakua telefoni.

Pavarësisht se fotoja ishte larguar shpejt, ajo arriti të bëhet virale.