Futbollisti i shpëton jetën portierit kundërshtar (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Futbollisti i shpëton jetën portierit kundërshtar (VIDEO)

NULL NULL
26/02/2017

Portieri i Bohemians, Martin Berkovec ka për të iu falënderuar, sulmuesit të Slovacko, Francis Kone që ia shpëtoi jetën pas përplasjes në Liga 1 të Çekisë.

Portieri po vraponte drejt këndit të zonës së tij për ta evituar një pasim, por që mbrojtësi Daniel Krch u përplas me të, duke e lënë të shtirë pa vetëdije dhe duke përbirë gjuhën e tij.

Por kundërshtari Kone ka vërejtur menjëherë këtë për çka e ka ndihmuar atë, duke iu shmangur më të keqes.

Më pas ka qenë vetë futbollisti që e ka falënderuar atë që ia shpëtoi jetën./Klan Kosova/
https://www.youtube.com/watch?v=0xnC0fGD1UM