Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Futbollisti i Juventusit shënon autogol fantastik (VIDEO)

NULL NULL
23.09.2023 20:26

Federico Gatti e ka shënuar sot, një nga autogolat më të pabesueshëm kohëve të fundit, në sfidën që Juventusi e humbi nga Sassuolo, me rezultat 2-4, në kuadër të xhiros së pestë në Serie A.

Gatti, e realizoi këtë autogol në minutën e 95’, duke pasuar pa shikuar, por topi përfundoi në rrjetë.

Përndryshe, Sassuolo pas fitores kalon në vendin e 11-të me gjashtë pikë, derisa Juventusi mbetet në koutën e 10 pikë në vendin e katërt. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.