Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Futbollisti arab bëhet pjesë e FC Prishtina

NULL NULL
07.03.2023 15:28
Faisal Al-Harthi, Fc Prishtina

Klubi futbollistik Prishtina, është përforcuar sot me një futbollist nga Arabia Saudite.

Bëhet fjalë për Faisal Al-Harthi, i cili ishte pjesë e Mladost DG në Mal të Zi.

Ai-Harthi, karrierën e ka nisur tek skuadra arabe Al-Seeb.

23-vjeçari, i cili aktivizohet si mbrojtës, është njoftuar me ambientet e klubit nga drejtori sportiv i klubit tonë, Driton Krasniqi.

Ai pas firmosjes së kontratës është vënë nën urdhrat e trajnerit Ismet Munishi/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.