Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Futbollistët që kanë luajtur për dy ekipet nga Milano (FOTO)

NULL NULL
10.05.2023 17:46

Sonte nga ora 21:00 do të zhvillohet derbi më i madh lokal mes skuadrave nga qyteti i Milanos në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Milan dhe Inter do të ballafaqohen për herë të 220 mes vete në të gjitha garat, duke përfshirë ato në kampionat, në kupë dhe në Evropë.

Përgjatë viteve, për këto dy skuadra të njohura italiane kanë luajtur disa futbollistë të njohur si Luis Nazario de Lima Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic, Andrea Pirlo etj.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.