Futbollistët e ndalin lojën dhe bëjnë iftar në fushë (VIDEO)

Futbollistët e ndalin lojën dhe bëjnë iftar në fushë (VIDEO)

NULL NULL
4 weeks më parë

Një ngjarje jo shumë e zakonshme ka ndodhur në ndeshjen e ligës së parë në Turqi në ndeshjen Giresunspor-Ankara Keçiörengücü.

Loja u ndal në minutën e 10-të.

Arsyeja ishte se futbollistët e të dyja skuadrave që ishin agjërueshëm ndalën lojën për të bërë iftar. Loja vazhdoi vetëm pasi ata kishin ngrënë dhe pirë.