23:41, 17 Tetor 2019

Ndërsa promovonte filmin e saj të ri “Maleficent: Mistress of Evil” Angelina Jolie bëri xhirime në të gjithë globin në një seri fustanesh seksi.

Ajo u rikthye sërish në vëmendjen mediatike dhe në formën më të mirë të saj, njofton Klan Kosova.

Më poshtë shikoni fotografitë dhe fustanet e saj:

Konkurs Pune

Lexo më shumë