Fushë Kosovë: Zhduket një vajzë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fushë Kosovë: Zhduket një vajzë

NULL NULL
18/05/2015

Një vajzë me të meta psqike është zhdukur në Fushë Kosovë.

Policia e Kosovës njofton se rastin e ka raportuar motra e saj e cila ka njoftuar policinë se ajo ka dalë nga shtëpia që nga 15 maji dhe nuk është kthyer më.