Fushë Kosovë: Një grua e rrah ish-burrin e saj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fushë Kosovë: Një grua e rrah ish-burrin e saj

NULL NULL
23.02.2023 08:35
Fushë Kosova

Një grua e ka rrahur ish-burrin e saj.

Rasti ka ndodhur gjatë së mërkurës në Fushë Kosovë.

Në konsultim me prokurorin, e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klankosova.tv

Rasti duke u hetuar./ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.