Fushë Kosovë: I hakohet llogaria, i vidhen etherum me vlerë mbi 3800 euro - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fushë Kosovë: I hakohet llogaria, i vidhen etherum me vlerë mbi 3800 euro

NULL NULL
15/08/2022

Një burrë nga Fushë Kosova ka paraqitur rastin në polici pasi i është hakuar llogarie e tij dhe si pasojë i janë transferuar nga llogaria e tij 2.53 etherum  në vlerë prej  3,768.90 eurosh në një llogari tjetër.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, njofton Klan Kosova.

Sipas policisë, rasti është nën hetime.

klankosova.tv