Fushë Kosovë: Burri raporton në polici se i është zhdukur gruaja

Fushë Kosovë: Burri raporton në polici se i është zhdukur gruaja

NULL NULL
1 month më parë

Një burrë ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij është zhdukur nga data 20 tetor.

Ai ka deklaruar se nga kjo datë nuk di asgjë për fatin e gruas së tij.

Rastin është e hetuar Policia e Kosovës.

PERSON I ZHDUKUR

Lagjja 29, Fushë Kosovë 20.10.2021 – 08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin.