Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ftohen raportet në mes të Majkut e Ghetto Geasy? (VIDEO)

NULL NULL
30.05.2023 11:13
Majk Ghetto Geasy

Për një periudhë të konsiderueshme artistike, Majk dhe Ghetto Geasy kanë qenë të pandarë nga njëri-tjetri.

Nuk kalonte vera pa një këngë të përbashkët mes artistëve, por si duket kjo traditë mes tyre mund të thyhet këtë vit.

Burime të Prive bëjnë të ditur se prej disa kohësh përflitet për një ftohje mes artistëve.

Prive u interesua dhe jua sjell të vërtetën në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.