Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fshati Segaqë, bukuria e fshehur e natyrës së Kosovës (VIDEO)

NULL NULL
11.04.2018 11:09

Videoja e mëposhtme ju dërgon në një zonë të thellë të rajonit të Llapit.

Është fjala për fshatin e braktisur Segaqë dhe natyrën e pa eksploruar të tij.

Për ta kuptuar dhe parë këtë aventurë, ndiqeni storien e përgatitur nga gazetari Ardian Gaxherri dhe kameramani, Admir Korenica.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.