Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Frymëzuesit e Shakirës

NULL NULL
15.10.2015 13:45

Shakira së fundmi s’është aq aktive në muzikë, por si nënë ajo po përkushtohet plotësisht.

Këngëtarja së bashku me bashkëshortin e saj futbollistin e Barcelonës Gerard Pique, ajo ka dy djem të ëmbël, Milanin dhe Sashan.

Shpesh i shohim në tribunat e stadiumeve ku ata së bashku përcjellin ndeshjet ku luan babai i tyre.

Të vegjlit Milan dhe Sasha janë frymëzimi i nënës së tyre.

Ajo si shpesh herë ka publikuar në instagramin e saj një fotografi me të dy bijtë e saj  duke i cilësuar si personat që e frymëzojnë më së shumti.

View this post on Instagram

With my two real gurus #LoveRocks Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.