“Friends” ribashkohen në prill, e konfirmon Schwimmer

“Friends” ribashkohen në prill, e konfirmon Schwimmer

NULL NULL
1 month më parë

Njëri prej yjeve të “Friends”, David Schwimmer, ka njoftuar se xhirimet për ribashkimin e shumëpritur të kastit të hit serisë “Friends” do të fillojnë së shpejti.

Schëimmer në një intervistë me Andy Cohen në SiriusXM të mërkurën ka thënë se grupi më në fund do të bëhet bashkë pasi një gjë e tillë ishte pamundësuar disa herë shkaku i pandemisë COVID-19.

“Po ndodh. Bile, po vete për L.A. në më pak se një muaj”, ka thënë ai.

54 vjeçi ka thënë se masat e sigurisë do të jetë të ndërmarra për ta mbrojtur kastin dhe stafin.