Frank Ocean rikthehet pas gjashtë vjetësh por i zhgënjen fansat - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Frank Ocean rikthehet pas gjashtë vjetësh por i zhgënjen fansat

NULL NULL
17.04.2023 19:31

Këngëtari amerikan, Frank Ocean, i ka zhgënjyer fansat e tij me performacën e tij në festivalin e famshëm, Coachella.

Ai u rikthye në skenë pas gjashtë vjetësh, që kur kishte performuar në Flow Festival në Finlandë.

Mirëpo, pos që u vonua në skenë, ai po ashtu u desh që ta kryejë performancën më herët për shkak të orës policore që festivali e ka vendosur.

“E filloi setin e tij vonë, nuk i lejoi ta transmetojnë LIVE, dhe tash po e përfundon setin më herët. Frank Ocean, do të të vijë keq”, kishte shkruar një fans në Twitter.

“Jua garantoj që ata janë të neveritur me të si performancë kryesore përmbyllëse. Njerëzit largoheshin në grupe dhe turma dukej absolutisht e vdekur”, kishte shkruar dikush tjetër.