Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Francë: Zjarr në një banesë, vdesin nëna dhe shtatë fëmijët e saj

NULL NULL
06.02.2023 09:46
Zjarri

Një ngjarja tragjike ka ndodhur në Francë.

Si pasojë e një zjarri që shpërtheu brenda një banese, vdiqën një grua së bashku me shtatë fëmijet e saj.

Ngjarja tragjike ndodhi të në orët e vona të së dielës, në Charly-sur-Marne rreth 70 kilometra në lindje të Parisit, derisa familja ishte duke fjetur.

Zjarrfikësit ishin thirrur nga fqinjët e viktimave.

Siç raporton Dailymail, ka mbijetuar vetëm burri i bashkëshortës i cili me djegie të rënda ishte dërguar në spital, përcjell Klankosova.tv

Katër nga fëmijet ishin nga martesa e parë e gruas, shkruan Dailymail përcjell Klankosova.tv

Zjarri u shua në orët e pata të së hënës/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.