Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Francë – Poloni, dalin formacionet

NULL NULL
25.06.2024 17:07

Franca ndeshet sot me Poloninë në kuadër të EURO 2024-shit.

Përderisa Trekolorët po e kërkojnë vendin e parë në grupin D, Polonia që ka humbur në dy ndeshjet e para po e kërkon, ndonëse me pak gjasa, një fitore për t’u kualifikuar mundësisht nga vendi i tretë.

Francës i kthehet Kylian Mbappe i cili i mungoi ndaj Holandës ndeshjen e kaluar pasi theu hundën.

Më poshtë i gjeni formacionet e të dyja kombëtareve për ndeshjen e sotme:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.