Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Franca tregon forcën ndaj Gjermanisë (VIDEO)

NULL NULL
13.11.2015 23:26
Trekolorët kanë mposhtur kampionen e botës duke treguar potencialin që kanë para Euro 2016-tës.

Franca e ka mposhtur Gjermaninë në Paris me rezultat 2-0.

Kështu Gjelat treguan se janë një nga kombëtaret më të forta në Evropë.

Golat në fitoren e Francës i shënuan sulmuesi i Arsenalit, Oliver Giroud dhe ai i Tigre, Gignac.

Në këtë ndeshje për 45 minuta luajti edhe shqiptari, Shkodran Mustafi.

https://www.youtube.com/watch?v=BlG0pN8aNzY

https://www.youtube.com/watch?v=2hEhFZJzdoA

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.