Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Franca parandalon sulmin ndaj kishave

NULL NULL
22.04.2015 11:52

Është arrestuar një person në Francë nën dyshimin se planifikonte të kryente një sulm terrorist në një ose dy kisha.

Këtë e bëri të ditur policia franceze derisa ministri i brendshëm, Bernard Cazeneve tha se personi i arrestuar ishte i njohur për shërbimet sekrete dhe i njejti palnifikonte të shkonte në Siri.

Në veturën e të dyshuarit u gjetën shumë armë derisa ai u zbulua të dielën derisa ai e lëndoi veten me armë dhe thirri në ndihmë një ambulancë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.