Franca-Holanda, derbi i natës së sontme - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Franca-Holanda, derbi i natës së sontme

NULL NULL
09/09/2018

Ndeshja mes Francës dhe Holandës do të jetë derbi i natës së sontme në kuadër të Ligës së Kombeve e cila do të zhvillohet me fillim nga ora 20:45, transmeton Klan Kosova.

Po në këtë orar do të luhet edhe ndeshja mes Qipros dhe Slovenisë dhe ajo mes Liteshtajnit dhe Gjibraltarit.

Në orarin e orës 18:00 do të luhen ndeshjet: Danimarka-Uellsi, Bullgaria-Norvegjia, Maqedonia-Armenia dhe Gjeorgjia-Latvia.

Të vetmit që do t’i matin forcat me fillim nga ora 15:00 do të jenë Ukraina dhe Sllovakia.