Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fotografitë që dështuan përkundër mundit

NULL NULL
19.08.2019 22:00

Në kohët e sotme njerëzit bëjnë dhjetëra fotografi çdo ditë dhe shumë shpesh përpjekjet e tyre për fotografi janë të pasuksesshme.

Ndoshta ndonjëherë mendoni se të gjitha gjërat janë në rregull dhe ju ka mbetur vetëm të shtypni butonin e aparatit apo telefonit.

Pas kësaj kur ndaleni dhe e shikoni fotografinë mundeni të shihni një mace ose një qen para aparatit, apo ndonjë njeri duke vrapuar.

Këtu më poshtë keni disa fotografi të këtij lloji:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.