16:30, 11 Shkurt 2019

Ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammys, që u mbajt të dielën mbrëma, ashtu siç pritej, nuk zhgënjeu.

Në natën më të madhe të muzikës u panë disa performanca të jashtëzakonshme nga Kacey Musgraves, Lady Gaga dhe Cardi B që e ndezën skenën me “Money”.

Në mesin e shumë fituesve të natës, Lady Gaga dhe H.E.R mbajtën disa fjalime shumë emocionuese derisa pranuan çmimet, transmeton Klan Kosova.

Por nata nuk kaloi pa argëtim dhe momente shumë të këndshme, si ai kur Diana Ross e ngriti gjithë publikun në këmbë ose kur nikoqirja Alicia Keys që luante në dy piano njëkohësisht.

Gjithashtu, kush nuk u çmend kur Michelle Obama u shfaq në skenë?

Ne kemi zgjedhur disa nga fotografitë më pikante të kësaj ngjarjeje bashkë me disa momente shumë të lezetshme që mund të mos i keni parë në televizion.

Janë fotografi që nuk duhet t’i humbisni!

Dolly Parton dhe Miley Cyrus

Janelle Monáe dhe Lady Gaga

Lady Gaga, Jada Pinkett Smith, Alicia Keys, Michelle Obama dhe Jennifer Lopez

Kacey Musgraves

Cardi B

 Janelle Monáe

Jada Pinkett Smith

Slide 8 of 116: Pictured: Jada Pinkett Smith

Billy Ray Cyrus, Tish Cyrus dhe Miley Cyrus

Slide 9 of 116: Pictured: Billy Ray Cyrus, Tish Cyrus, and Miley Cyrus

Chloe x Halle

Slide 10 of 116: Pictured: Chloe x Halle

 Alicia Keys dhe BTS

Slide 11 of 116: Pictured: Alicia Keys and BTS

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez

Slide 12 of 116: Pictured: Alex Rodriguez and Jennifer Lopez

Lady Gaga

Slide 13 of 116: Pictured: Lady Gaga

Bebe Rexha dhe Noah Cyrus

Slide 14 of 116: Pictured: Bebe Rexha and Noah Cyrus

Lady Gaga

Slide 16 of 116: Pictured: Lady Gaga

Jennifer Lopez

Slide 17 of 116: Pictured: Jennifer Lopez

Alicia Keys dhe Raif-Henok Emmanuel Kendrick

Slide 18 of 116: Pictured: Alicia Keys and Raif-Henok Emmanuel Kendrick

Cardi B dhe Offset

Slide 19 of 116: Pictured: Cardi B and Offset

Toni Braxton

Slide 20 of 116: Pictured: Toni Braxton

Maren Morris, Dolly Parton dhe Miley Cyrus

Slide 21 of 116: Pictured: Maren Morris, Dolly Parton, and Miley Cyrus

Michelle Obama dhe Lady Gaga

Slide 22 of 116: Pictured: Michelle Obama and Lady Gaga

H.E.R.

Slide 23 of 116: Pictured: H.E.R.

Maren Morris dhe John Mayer

Slide 24 of 116: Pictured: Maren Morris and John Mayer

Drake

Slide 25 of 116: Pictured: Drake

Ricky Martin dhe Camila Cabello

Slide 26 of 116: Pictured: Ricky Martin and Camila Cabello

 St. Vincent dhe Dua Lipa

Slide 28 of 116: Pictured: St. Vincent and Dua Lipa

Dua Lipa

Slide 33 of 116: Pictured: Dua Lipa

Miley Cyrus dhe Shawn Mendes

Slide 44 of 116: Pictured: Miley Cyrus and Shawn Mendes

Jennifer Lopez dhe Smokey Robinson

Jennifer Lopez

Slide 58 of 116: Pictured: Jennifer Lopez

Konkurs Pune

Lexo më shumë