Fotografia e fundit e Carrey me të dashurën e vetëvrarë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fotografia e fundit e Carrey me të dashurën e vetëvrarë

NULL NULL
01/10/2015

 

E dashura e aktorit komik Jim Carrey, Cathriona White është vetëvrarë dy ditë më parë.

Tashmë është shfaqur edhe fotografia e fundit në mes të çiftit, transmeton Klan Kosova.

Më 10 shtator Carrey dhe White ishin në Galerinë Kayne Griffin për hapjen e ekspozitës nga artisti Aaron Sandnes.

Aktori 53 vjeçar kishte deklaruar se “Jam i tronditur dhe thellë i pikëlluar nga vdekja e Cathrionës time të ëmbël”.

jim carrey