Fotografi të çuditshme dasmash - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fotografi të çuditshme dasmash

NULL NULL
06/08/2015

Të kesh fotografi është gjithmonë shumë e rëndësishme në mënyrë që të mund t’u kthehesh kujtimeve dhe t’i kesh ato përgjithmonë.

E aq më tepër kur flasim për dasmën dhe momentet kur vendos të bashkosh jetën me një njeri që do të të shoqërojë në të ardhmen.

Por fotografitë e momentit të prerjes së torteve, hedhjes së buqetës, nënshkrimit të kurorës e të tjera të zakonshme duket se nuk janë kujtime të mjaftueshme për disa njerëz.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi që janë cilësuar si më të çuditshmet dhe interesantet nga dasmat, transmeton Klan Kosova.

Nga hedhja e pulave në vend të buqetës së luleve e deri te fotografia ku dhëndërr e nuse janë me armë në duar, do të shihni në këtë koleksion.

wedding9b terriblky stupid.jpg

 

wedding11terribly stupid.jpg

 

wedding19terribly stupid.jpg

wedding10terribly stupid.jpg

dasma 4

wtf-funny-wedding-touch-butt.jpg