Fotografi të Angelina Jolie që nuk i pa askush (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fotografi të Angelina Jolie që nuk i pa askush (FOTO)

NULL NULL
14/06/2015

Janë publikuar disa fotografi të aktores 40 vjeçare, Angelina Jolie, të bëra para 20 vjetësh në Los Angeles. Në këtë set fotografish ajo mezi njihet.

Para se të bëhej një ikonë internacionale e filmit dhe nënë e 6 fëmijëve, Jolie ishte një yll i egër i hollwood-it, shykruan gazeta britanike Mirror.

Fotografitë janë realizuar kur ajo ishte 20 vjeçare, ku ajo shihet e veshur më një palë rroba të bardha shkëlqyese. E veshur në këtë mënyrë ajo dukej sikur Mia Wallace në një ndër filmat më të mirë të të gjitha kohërave me të Quentin Tarantino, Pulp Fiction.

Buzëkuqi ngjyrë vishnje dhe sytë e grymosur me hije të zezë, nuk janë një stil që do ‘i rrinte mirë gjithkujt, por Angelina duket mahnitëse./Klankosova.tv

angelina jolie 1 angelina jolie 4 angelina jolie