Fotografi Komani me fushatë për kujdes në trafik, pas aksidenteve me fatalitet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fotografi Komani me fushatë për kujdes në trafik, pas aksidenteve me fatalitet

NULL NULL
24.02.2023 18:52

Fotografi Marjan Komani, me anë të një fushate ka bërë thirrje për kujdes në trafik, pas aksidenteve të fundit me fatalitet.

“THIRRJET E FUNDIT! Shpejtësia vret! Juve dhe zemrat e atyre që ju presin. Mos i lini thirrjet PA përgjigjje. Mos shkaktoni thirrjet e fundit!”, ka shkruar Komani.

Në dy ditët e fundit në Kosovë ishin dy aksidente me fatalitet, ku humbën jetën pesë persona.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.