Formacioni i Kosovës kundër Shqipërisë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacioni i Kosovës kundër Shqipërisë

NULL NULL
10/11/2015

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, ka publikuar formacionin e Kosovës që do të luajë ndeshjen miqësore kundër Shqipërisë me 13 nëntor në Prishtinë.

Ky është formacioni zyrtar:

Portierët: Samir Ujkani dhe Visar Bekaj

Mbrojtja: Ilir Berisha, Loret Sadiku, Fanol Perdedaj, Denis Markaj, Leart Paçarada, Alban Pnishi, Avni Pepa

Mesfushorë/Sulmues: Enis Alushi, Hekuran Kryeziu, Eroll Zejnullahu, Mergim Brahimi, Valmir Sylejmani, Bernard Berisha, Bersant Celina, Shpëtim Hasani, Elbasan Rashani, Besar Halimi.