Formacionet zyrtare të miqësores Kosovë - Shqipëri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet zyrtare të miqësores Kosovë – Shqipëri

NULL NULL
13/11/2015

Kosova dhe Shqipëria kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore që luhet në orën 14:00. Kuqezinjtë kanë bërë disa ndryshime në orët e fundit, duke aktivizuar nga minuta e parë Rrahmanin, i  cili po kalon një formë të shkëlqyer në Kroaci, si dhe Kacen.

Kosova: Ujkani, Perdedaj, Berisha, Sadiku, Paqarada, Alushi, Zejnullahu, Halimi, Brahimi, Berisha, Celina.

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Rrahmani, Cana, Gjimshiti, Aliji, Basha, Memushaj, Kace, Gashi dhe Sadiku.

/albeu.com/