Formacionet zyrtare: Sevilla – Barcelona - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet zyrtare: Sevilla – Barcelona

NULL NULL
03/10/2015

Këto janë formacionet  zyrtare më të cilat trajnerët Emery dhe Enrique do të fillojnë sfidën e sotme, me fillim nga ora 16:00.

Këto janë njëmbëdhjetëshet startuese, transmeton Klan Kosova.

Sevilla: Sergio, Andreolli, Kolodziejczak, Tremoulinas, Coke, Krychowiak, N’Zonzi, Vitolo, Iborra, Krohn Dehli, Gameiro.

Barcelona: Bravo, Pique, Mathieu, Jordi Alba, Sergio, Mascherano, S.Roberto, Munir, Rakitic, Neymar, Suarez.