Formacionet zyrtare: Real Madrid – Levante - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Levante

NULL NULL
17/10/2015

Para ndeshjes në mes të Real Madrid dhe Levante janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Këta janë 22 futbollistët nga të dyja skuadrat që do ta fillojnë sfidën e sotme, transmeton Klan Kosova.

Real Madrid: Keylor Navas; Danilo, Varane, Nacho, Marcelo; Casemiro, Kroos; Kovacic, Bale, Isco;  dhe Cristiano.

Levante: Morales, Simao Mate, Feddal, Juanfran, Toño; José Mari, Camarasa, Casadesús; Deyverson dhe Roger.