Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet zyrtare: Atletico vs Barcelona

NULL NULL
17.05.2015 18:14

Janë bërë publike formacionet zyrtare të sfidës së sotme Atletico Madrid vs Barcelona.

Blaugranët do të fillojnë ndeshjen me formacionin më të mirë të tyre, përpos Luis Zuarez që nuk luan për shkak të lëndimit.

Në vend të tij starton Pedro Rodriguez.

Ja formacionet zyrtare të Barcelonës e Atleticos:

Atletico Madrid: Oblak; Juanfran, Godín, Gimenez, Siqueira; Mario, Gabi, Koke, Arda; Griezmann dhe Torres;

Barcelona: 13 Bravo; 22 Alves, 3 Pique, 14 Mascherano, 18 Jordi Alba; 5 Sergio, 4 Rakitic, 8 Iniesta; 7 Pedro, 10 Messi dhe 11 Neymar;

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.