Formacionet: Real Madrid - Juventus - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet: Real Madrid – Juventus

NULL NULL
13/05/2015
Formacionet e mundshme të ekipeve te Real Madrid dhe Juventus për ndeshjen gjysmëfinale kthimin të Ligës se Kampioneve.

Real dhe Juventus do të ndeshen sonte në stadiumin “Santiago Bernabeu”, duke filluar në orën 20:45.

Formacionet e mundshme:

Real Madrid (SPA): Casillas,  Varane, Ramos, Marcelo, Carvajal, Toni Kroos, James Rodriguez, Isco,  Bale, Benzema  dhe Cristiano Ronaldo.

Juventus (ITA): Buffon,  Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra, Pirlo, Pogba, Marchisio,Vidal, Tevez dhe Morata.