Formacionet e mundshme: Atletico-Barcelona - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet e mundshme: Atletico-Barcelona

NULL NULL
17/05/2015
Sonte në derbin e La Ligës përballën Atletico Madrid dhe Barcelona në orën 19:00.

Në rast së shënon fitore skuadra e drejtuar nga Luis Enrique, atëherë do të shpallet kampion në elitën e futbollist spanjoll. Barcelona po shkëlqen në këtë sezon dhe ka shumë gjasa të fitojë tripletën.

Formacionet e mundshme:

Atletico Madrid: Oblak, Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira, Gabi, Mario Suarez, Turan, Koke, Mandzukic, Griezmann.

Barcelona: Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Inieta, Neymar, Messi, Suarez.