Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet City-Liverpool

NULL NULL
10.04.2018 16:00

Manchester City dhe Liverpool sonte luajnë ndeshjen kthyese çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Qytetarët kanë një punë të vështirë ndaj Të Kuqve, të cilët triumfuan 3:0 në takimin e parë në Anfield Road.

Ndërkaq, më poshtë mund t’i shihni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave:

Manchester City: Ederson; Walker, Otamendi, Laporte, Delph; De Bruyne, Fernandinho, David Silva; Sterling, Agüero, Sané.

Liverpool: Karius; Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson; Oxlade-Chamberlain, Wijnaldum, Milner; Mané, Firmino, Salah.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.