Fluturo me Mercedes - AMG GT s - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fluturo me Mercedes – AMG GT s

NULL NULL
09/08/2015

Çfarë do të ju ndodhte po që se ju bie telefoni dhe ju tregojnë që ju jeni fitues i një veture të tillë?

Sigurisht që do të çmendeshit, ngase një Mercedes- AMG GT s, është një verision i një bishe që mund ta shfrytëzosh për të garuar, përcjellë Klan Kosova.

Ky koncept i mercedesit, është makina e dytë e prodhimit nga AMG, e cila është version i modelit standard.

Kjo makinë sportivë afër 200mph, është produkt në saj të AMG, e cila i takon një race që nuk ka kufij nëse fillon të garosh me të.

merc-thumb

merc-16