22:50, 8 Nëntor 2019

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi, ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova.

Kënga “Thjesht të du” brenda pak orëve në kanalin Youtube ja marrë mijëra klikime.

Muzika është realizuar nga vet këngëtari, ndërsa teksti i këngës është realizuar nga Flori dhe I.M.

Këtu më poshtë keni videon:

Konkurs Pune

Lexo më shumë