Florent Muslija shënon supergol ndaj Werder Bremenit (VIDEO) - Klan Kosova

Florent Muslija shënon supergol ndaj Werder Bremenit (VIDEO)

NULL NULL
4 months më parë

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Florent Muslija është duke shkëlqyer me dy gola në ndeshjen Paderborn-Werder Bremen, në kuadër të javës së 20-të në Bundesliga 2.

Muslija shënoi fillimisht në minutën 15-të, nga penallita, teksa më pas shënoi një gol fantastik në minutën e 38-të, njofton Klankosova.tv.

Ndërkohë ka përfunduar pjesa e parë mes Paderborn dhe Werder Bremen me rezultat 2-1.