Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Florence Pugh mbeti e tronditur pasi u godit në fytyrë nga objekti i hedhur nga turma (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 08:28
Florence
Florence

Ylli i njohur, Florence Pugh mbeti e shokuar pasi u godit në fytyrë nga një objekt që ishte hedhur nga publiku teksa ishte në skenë në Brazil.

Aktorja angleze, 27 vjeçe, ishte në São Paulo, Brazil për një event Comic-Con që promovonte
“Dune: Part Two” në një panel të dielën së bashku me kastin e filmit, Timothée Chalamet, Austin Butler dhe Zendaya.

Ylli i “Little Women” e nominuar për Oscar u trondit për një moment teksa një objekt goditi fytyrën e saj në event, teksa anëtarët e kastit dhe regjisori Denis Villeneuve pozuan për foto përpara se të dilnin nga skena, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Bashkë yjet e Pugh kontrolluan për të parë nëse ajo ishte mirë pas incidentit të frikshëm.

Incidenti shënoi më të fundit në një trend shqetësues të të famshëmve që goditeshin me objekte nga turma.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme