Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Flet shumë, se marrë vesh”, Buci komenton përplasjen me Shqipën (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:08
buci

Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci ka komentuar përplasjen me Shqipën.

Ai është shprehur se Shqipja flet shumë dhe ai nuk e kupton, përcjell Klankosova.tv.

“Kjo flet shumë dhe nuk e marrë vesh shumë”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.