Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Flet me banorët e tjerë, Edona: Nuk do t’iu lë rehat për gjumë si ju mua (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 13:49

Edona i ka paralajëmëruar banorët e tjerë për disa gjëra që do t’iu bëjë derisa ata të jenë në gjumë.

Ajo u tha atyre se nuk do t’i lë rehat të flejnë për shkak se e ajo po e ka të pamundur të flejë rehat për disa ditë me radhë.

“Kur të flini ju do të zgjohem unë dhe do t’iu vendos akull secilit”, ka thënë Edona./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.